Shqiptaret preferojne me shume raftet e hapur sesa dollapet e mbyllur, ne apartamentet e tyre.

Ne kete perfundim kemi arritur pasi vezhguam apartamentet ne shitje ne Tirane. Raftet që montohen ne mure janë shumë praktikë, sepse lejojnë shfrytëzim maksimal të hapësirës dhe mund te bëhen me lartësi deri në tavan, ndërsa punimi sipas formes se dhomes i bën të përkryer sepse ndjekin ekskluzivisht nevojat dhe dëshirat e përdoruesve.
apartamente ne shitje
apartamente ne shitje
apartamente ne shitje

Cfare eshte immokontakt.al?

Immokontakt eshte web portal per listimin/publikimin e shpalljeve te apartamentit qe ju keni ne shitje dhe mbi te gjitha eshte FALAS.

Ju mund te publikoni falas ne faqen tone apartamentin tuaj, te cilin ne e shesim nepermjet ofertave me te mira ne treg.

Misioni ynë

Misioni ynë është që ti ofrojme konsumatorit informacionin dhe mjetet për të marrë vendime te zgjuara në lidhje me apartamentin qe ka ne shitje.

Te shesesh apartamentin sot nuk eshte nje nisme e thjeshte, por Immokontakt do ju mbeshtese vazhdimisht gjate ketij procesi.

Apartamente per Shitje - Immokontakt

Nese keni apartamente per shitje, njoftoni falas ne Immokontakt.

Ju mund te regjistroheni duke hapur llogarine tuaj dhe pasi te plotesoni te dhenat qe ju kerkohen, apartamenti per shitje do te shfaqet ne faqen e Immokontakt.

Publikoni Apartamentet per shitje sepse Immokontakt eshte reklama me e mire qe mund ti beni Apartamentit qe keni per te shitur. 

Me Immokontakt, kurseni kohen tuaj!

Shtepi me Qera - Immokontakt

Nese kerkoni shtepi me qera, do ta gjeni vetem me Immokontakt. Ne ju kursejme kohe, ju japim informacion me nje sherbim te kualifikuar, kundrejt nje cmimi konkurrent ne treg.

Kerkoni shtepi me qera ne faqen tone www.immokontakt.al dhe aty do te merrni informacionin qe ju nevojitet.

Ne immomontakt do te gjeni shtepite me qera me cmimin dhe kushtet sipas kerkesave tuaja. Mos humisni kohe! Na vizitoni ne www.immokontakt.al ose adresa: Rr. Frosina Plaku, Nr. 40, Al 1023.

Tags: 

Shiten shtepi - Immokontakt

Njoftime per shitje shtepi ne Shqiperi.

Mund te gjeni oferta banesash te ndryshme per apartamente,shtepi private,vila, troje etj.Njoftimet vendosen falas nga anetare te regjistruar. Kontaktoni me Immokontakt.

Ne ofrojme apartamente te permasave dhe tipeve te ndryshme per shitje ne Tirane, shtepi ne shitje ne Tirane, prona ne shitje etj. Jemi ndermjetesit e zgjedhjes tuaj!

Tags: 

Apartamente ne Shitje - Immokontakt

Immokontakt eshte agjensia me re ne Tirane qe disponon apartamentet me te mira ne shitje. Nese ju jeni te interesuar per nje apartament ne shitje, atehere opsioni me i leverdisshem eshte te lidheni me agjensine Immokontakt, e cila do ju udheheqi me shume profesionalizem drejt apartamenteve me te mira ne shitje ne Tirane.
Per me shume informacion mbi apartamentet qe kemi ne shitje, klikoni ne:  www.immokontakt.al  

Perse duhet te zgjedhim IMMOKONTAKT?

  1. Teknologia e perdorur nga agjentet:

Ashtu si edhe ne industrite e tjera, teknologjia ne sherbim te produktivitetit eshte shume e perdorshme edhe ne industrine imobiliare. Kur nje bleres potencial kerkon informacion per pronen tuaj nga websitet tona, kjo kerkese  publikohet automatikisht ne website -n tone.

Shes Shtepi - Immokontakt

Zyra e Shitjeve IMMOKONTAKT u jep mundesine klienteve te tij te perdorin nje game te gjere sherbimesh te hartuara per te shitur shtepite e tyre ne nje kohe sa me te shkurter, duke u ardhur ne ndihme per te vendosur çmimin e duhur, te evitojne shqetesimet e krijuara ne shitjen e shtepive te tyre dhe te perfitojne nga mbeshtetja e markes nepermjet sistemit me te kualifikuar te marketingut.

Perveç sherbimeve te ofruara te marketingut, IMMOKONTAKT ofron ekspozimin maksimal te pronave nepermjet rrjetit te tij kombetar te referimit, reklamimit dhe programeve ne internet.

Tags: 

Reklamim i Pasurive te Paluajtshme - IMMOKONTAKT

IMMOKONTAKT eshte nje agjensi shitje e re ne Tirane dhe e specializuar per reklamimin e Pasurive te Paluajtshme te ndodhur ne kryeqytet si dhe ne qytetet e tjera te Shqiperise. Tek ne do te gjeni nje game te gjere sherbimesh profesionale qe i drejtohen me sherbimet e veta bizneseve dhe individeve.
Përmes Portalit (www.immokontakt.al) , ne kemi si qellim kryesor te behemi Udherrefyesi Numer Nje i te gjithe individeve dhe bizneseve që kerkojnë Pasuri te Paluajtshme ne cdo cep te Shqiperise.

Pages

^ Back to Top