Te blesh shtepi ne Europe

Sipas një studim i fundit i situatës imobiliare në Evropë pavarësisht rënies ekonomike, të investosh në tregun e pronave evropiane, ende mund të përfaqësojë një mundësi të mire. Kjo pasi aludohet me faktin që çmimet e shtëpive kanë arritur në fakt, nivelet më të ulëta në vitet e fundit dhe tregojnë shumë konkurruese normat e interesit.

Me poshte gjeni informacionin per anen negative dhe positive per cdo qytet ne Europe:

Shiten Apartamente - Immokontakt

Kompleksi Rezidencial HOMEPLAN – Ofron Shitjen e Apartamenteve me adrese Rr.” Frosina Plaku”, Nr. 40, Al -1023.

Me kenaqesi ju prezantojme per shitje apartamentet ne rezidencen me cilesore HOMEPLAN, me infrastrukturen me  te mire, prane kopshteve per femije, shkollave 8 vjecare, Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit, afer Qendres dhe me nje transport publik shume prane, me Sistemime te Jashtme, lulishte, oborr dhe zone kembesoresh, terrene sportive etj.

Shiten Apartamente

2012, viti kur në Tiranë do të shiten shtepi me hipotekë

Asnjë objekt me leje nga Bashkia e Tiranës nuk do të mbetet pa hipotekuar, sado e vështirë të jetë situata. Ky ka qenë premtimi i kryebashkiakut Lulzim Basha drejtuar bizneseve dhe gjithë qytetarëve të kryeqytetit, një premtim që i mundëson të gjithëve të shesin shtepite, apartamentet apo çdo pasuri te paluajtshme tjetër më thjeshtë dhe më të sigurtë.

Shiten shtepi
Shiten shtepi
Shiten shtepi
Tags: 

Shtepi me Qera Tirane - Immokontakt, Garantues të cilësisë

Reputacioni ynë si garantues të cilësisë dhe respektimit të deshirave te klientit përbën një nga vlerësimet tona më të çmueshme.

Nese jeni duke kerkuar per nje shtepi me qera ne Tirane, ju fare mire mund te na besoni neve. Immokontakt do bej ndermjetesin per juve duke ju gjetur oferten me te mire per nje shtepi me qera ne Tirane.

Pika jonë e fortë është përkujdesja ndaj klientit dhe dhënia atij të vlerës më të mirë, në shkëmbim të investimit të bërë, duke ndërtuar kështu marrëdhënie të shëndosha me klientelën.

Apartamente ne Shitje - Immokontakt, një zgjedhje e zgjuar

Ne jemi të apasionuar për të krijuar ide dhe projekte të mëdha duke arritur të krijojme standarde në cdo gjë që bëjme dhe kemi apartamentet me te mira ne shitje ne Tirane.
Sot ne nuk jemi thjesht nje agjenci imobiliare, ne mendojmë për cdo aspekt të nje apartamenti ne shitje dhe këtë e arrijmë duke menaxhuar të gjitha proceset qe kerkon shitja e nje apartamenti, që nga ndërtimi i saj deri tek cilësia e jetës tuaj ne apartamentet qe ne kemi ne shitje.

Qëllimi yne

Immokontakt shet banesen tuaj!

 

Shtepi per Shitje - Misioni Immokontakt

Nëse e dini se ndërmjetësimi imobiliar është një aktivitet tërheqës dhe fitimprurës për të investuar dhe nese keni shtepi per shitje, atëherë IMMOKONTAKT ju ofron mundesine te nxirrni shtepi per shitje ne website-in e saj shumë të suksesshëm! Me IMMOKONTAKT ju do të keni një biznes afat-gjatë, i cili do të punojë gjithnjë për ju dhe familjarët tuaj.

Tashme, ju mund te inseroni ne web-in tone shtepine qe keni per te shitur dhe agjentet tane do te kujdesen per mbarevajtjen e saj.

Apartamente ne Tirane - Immokontakt

Zyra IMMOKONTAKT ne Tirane eshte ne dispozicionin tuaj me zyren e saj te hapur per klientet qe kerkojne apartamente ne Tirane, si edhe online.

Ju mund ta blini apartamentin tuaj ne Tirane edhe nepermjet faqes tone te internetit www.immokontakt.al .

Kerkoj me Qera - Immokontakt

Nese kerkoni me qera nje apartament mund te vizitoni faqen tone te internetit www.immokontakt.al.

Nese dispononi nje shtepi dhe deshironi ta jepni me qera, kontaktoni me ne ose vendosni njoftimin tuaj. Nëse kërkoni me qera apartament jo vetem ne Tirane por ne te gjithe  Shqiperine ky eshte seksioni i përshtatshem.

Publiko njoftimin falas nese jepni me qera ne menyrë që të jetë on-line në Shqiperi brenda pak minutash, ose nese  kerkoni me qera shfleto njoftimet  Qera.

Tags: 

Shtepi per shitje - Immokontakt

Mireserdhet ne Immokontakt,  komuniteti online i qytetit tend! Ketu mund te vendosni dhe gjeni njoftime  si shtepi ( per shitje, blej, qera), apartamente, banese, troje, etj nga individe, agjensi imobiliare dhe nga kompani ndertimi. Kategorite jane falas si ne vendosje dhe ne marrjen e informacionit.

Te gjithe personat qe kane prone si apartament apo shtepi per shitje, qera etj mund te na kontaktojne ne adresen www.immokontakt.al.

Pages

^ Back to Top