Apartamente ne Tirane

IMMOKONTAKT– Jo vetem per shitje te apartamenteve te HOMEPLAN, por mundeson shitjen edhe te Apartamenteve ne Tirane. Mjafton qe ju te shprehni vullnetin tuaj dhe te beheni pjese e IMMOKONTAKT (www.immokontakt.al) dhe menjehere do te rritet numri i shitjeve te apartamenteve ne Tirane te cilat ju keni ndertuar.

IMMOKONTAKT eshte e specializuar dhe perbehet nga nje staf i kualifikuar dhe i gatshem per te dhene cdo informacion te mundshem mbi apartamentet e ndertuara nga cilado kompani ndertimi qe ka shprehur vullnetin e reklamimit tek ne.

Apartamente ne Tirane

Kerkoj me Qera

Jeni duke kerkuar apartamente me qera?

Per cdo kerkese tuajen, Immokontakt ju ofron mundesine e perzgjedhjes se apartamentit apo baneses qe ju jeni duke kerkuar.

On line ju mund te kerkoni dhe te perzgjedhni sipas deshires dhe mundesive tuaja ekonomike cdo banese me qera qe pelqeni, kundrejt nje cmimi mjaft te arsyeshem dhe konkurrues me cmimet e tregut ne Shqiperi!

Mjafton te vizitoni faqen tone www.immokontakt.al dhe ne ju mundesojme oportunitet ne perzgjedhjet tuaja!

Tags: 

Banesa me qera

Tani me Immokontakt ju keni mundesine te pubikoni banesat me qera, ne faqen tone www.immokontakt.al. Perfitoni nga oferta jone per reklamim nje muaj falas, pa nevojen  e regjistrimit.

Banesa me qera mund te kete vendndodhje ne qytete te ndryshme dhe jo vetem ne Tirane. Immokontakt ju jep gjithe informacionin e nevojshem per shitblerje dhe qiradhenie te pasurive te paluajtshme  si: banesa me qera dhe shitje, dyqane me qera dhe shitje, poste parkimi etj. Ja disa prej banesave me qera qe HOMEPLAN ofron:

Tags: 

Shiten Apartamente

Zyra e Shitjeve IMMOKONTAKT është në shërbimin tuaj për t’ju dhënë informacion të plote mbi ambjentet dhe ndërtesat e realizuara nga HOMEPLAN.  Personeli përgjegjës për shitjet e apartamenteve është i gatshem t’ju jape të dhënat e duhura në lidhje me hapësirat, arkitektoninë, sipërfaqet, materialet e ndërtimit, stafin inxhinier e teknik, mundësinë e përzgjedhjes, gjithçka duke iu referuar kërkesave dhe dëshirave tuaja.

shitjet e apartamenteve
shiten apartamente immokontakt

Shiten shtepi ne bregdet

Tregu imobiliar i shitblerjes së pasurive të paluajtshme në Shqipëri duket se ka hyrë në një fazë interesante, ku spikat sidomos ai per apartamente ne shitje në bregdet. Kjo për faktin se gjithmonë e më tepër për këto pasuri te paluajtshme, e sidomos për apartamente ne shitje dhe toka në zonat turistike dhe kryesisht në bregdet, një interes të madh po tregojnë tashmë edhe të huajt.

apartamente ne shitje
apartamente ne shitje
apartamente ne shitje
apartamente ne shitje

Pasurite e paluajtshme, Trojet dhe Apartamentet ne Tirane, treg i paorganizuar

Tregu i pasurive te paluajtshme mbetet ende i paorganizuar ne Shqiperi dhe sidomos tregu i apartamenteve ne Tirane. Edhe pse ndertimet zene pjesen kryesore te zhvillimit ekonomik ne vend, ne tregun e apartamenteve ne Tirane mungojne studimet e tregut, te mjedisit, arkitektures, planifikimit, urbanizimit, si modele qe zbatohen prej dhjetera dekadash sot kudo ne bote. Ne Shqiperi dhe sidomos ne Kryeqytet firma te ndryshme ndertojne objekte banimi sepse pothuajse te gjithe deshirojne te posedojne apartament ne Tirane, per nje jetese me te mire.

Tani më e lehtë të blesh shtëpi me IMMOKONTAKT

Tani mjafton nje klikim dhe mund te blini shtepine e endrrave tuaja. Kompania KONTAKT, me sloganin e saj, “Te ndertosh eshte me shume se cfare duket”, ju ofron qe nga shtepia, zyra apo kudo qe jeni, te mund te informoheni dhe te zgjidhni mes ofertave qe ne ofrojme per blerjen e nje shtepie, vetem duke klikuar ne www.immokontakt.al, dhe me pas çdo gje do te jete ne doren tuaj.

Tags: 

Pasuri te Paluajtshme

Listoni Pasurite e Paluajtshme qe dispononi

Rret Nesh:

  • www.immokontakt.al eshte nje faqe interneti qe ju mundeson shitije, blerje, qera per pasuri te paluajtshme.
  • Ne kemi vene ne dispozicionin tuaj nje software nga me te miret per t'ju krijuar mundesine te shisni, blini ose kerkoni pasuri te paluajtshme.
  • Nese ju dispononi nje pasuri, mund ta listoni ate FALAS ne kete faqe interneti.

Keni nje Agjensi Imobiliare?                 

Apartamente me qera

Immokontakt tani ju krijon edhe mundesine e marrjes se apartamenteve me qera! Nepermjet Immokontakt ju do te mund te zgjidhni apartamentin me qera qe ju deshironi, kundrejt nje pagese konkuruese ne treg  dhe teper ekonomike.

Te bleni apartamentin qe keni enderruar..!

Tani më e lehtë të blesh apartamente me IMMOKONTAKT, klikoni tek www.immokontakt.al

Pages

^ Back to Top