300 EURO! Me qera i kompletuar luks ap. i ri 3+1 tek Ferit Xhajko buze rruge ne unaze CHEAP LUXURY AP FOR RENT!

Lloji i pronës: Apartament

Lloji i ofertës: Qera

Qarku: Qarku Tiranë

Adresa: rr. Ferit Xhajko prane restorant Durresit

Sipërfaqja totale: 118 m2

Çmimi: 300 EURO

Sipërfaqet

Sipërfaqja e banueshme: 108 m2

Sipërfaqje të tjera: 10 m2

Të dhëna të tjera

Banjo: 1

Dhoma: 4

Viti: 2012

Mobilimi: E mobiluar

Gjëndja e Përgjithshme: Shumë e mirë

Sistemi i ujit: depozite qendrore, pompe

Kati: 5

Katet: 7

Qellimi: Banim Zyrë

Orientimi: Perendim

Ashensor: Po

Leje ndërtimi: Po

Informacione për publikuesin

Ofruesi: kinectical

Celular: 0694769143

E-mail: kinectical@kinectical.com

Website: jap me qera superluks 300 euro afer qendres

Listo të publikimet ky publikues

Përshkrimi i objektit:

Jepet me qera per minimalisht 1 vit apartament i ri luksoz, me konfiguracionin: dhome gjumi+dhome pune+dhome ndenje+kuzhine+ballkon+banje. Izolim i fundit termik dhe akustik,
1 vendparkim para pallatit falas.

Zona/Rruga : Restorant Durresi (PALLATI I RI I KUJDESIT NDAJ KLIENTIT TE CEZ ME TULLA DEKORATIVE TE KUQE DHE FASADE MERMERI), tek stacioni i autobusit, ne unaze, buze rruge. Vetem 500 metra nga bulevardi Zogu I

Foto te pallatit dhe apartamentit dhjetra---> klikoni ne http://kinectical.com/qera3/pallati.JPG

JETOJNE VETEM 5 FAMILJE GJITHSEJT NE PALLATIN ME 7 KATE, PASI TRE KATE JANE KOMERCIALE!

Te gjitha punimet e brendshme luksoze:
Pllaka Porcelanosa-Rocca, Dyer me porosi, Punime gipsi, Punime dritare dural gjermane me porosi termike dhe akustike dopio xham, vetrata austriake plastike dopioxham me izolim akustik dhe termik, sistem elektrik me celesa reostat, abazhure marke me llamba halogjene.

Te gjitha mobilimet luksoze italiane Murebest. Te gjitha elektroshtepiake marka dhe pothuajse te paperdorura ose te paperdorura asnjehere(frigorifer i madh ARISTON inox, tv lcd 30, lavastoviglie, mikrovale Electrolux, sobe me furre 2 cope, lavatrice Candy, fax-tel etj)

Banesa eshte e porsalyer me bojera te cilesise se larte dhe eshte komplet e patinuar.

Me instalimet per ngrohje qendrore dhe me kondicionera italiane

Foto me te shumta te cdo dhome dhe nje video te shtepise nga brenda mund te gjeni ne kete adrese, direktoria: http://www.kinectical.com/qera3/

http://kinectical.com/qera3/DSC04862.JPG
http://kinectical.com/qera3/DSC04863.JPG
http://kinectical.com/qera3/DSC04868.JPG
http://kinectical.com/qera3/DSC04869.JPG
http://kinectical.com/qera3/DSC04866.JPG
http://kinectical.com/qera3/DSC04865.JPG
http://kinectical.com/qera3/DSC04864.JPG
http://kinectical.com/qera3/DSC04861.JPG
http://kinectical.com/qera3/DSC04859.JPG
http://kinectical.com/qera3/DSC04858.JPG
http://kinectical.com/qera3/DSC04857.JPG
http://kinectical.com/qera3/DSC04856.JPG
http://kinectical.com/qera3/DSC04855.JPG

Aty gjeni edhe video te shtepise nga brenda dhe harten me vendndodhjen
Klikoni->http://kinectical.com/qera3/shtepiabrendavideo.mp4

Qiraja paguhet ne diten e pare te muajit cdo muaj.
Qiramarresi duhet te depozitoje garanci qe te mbuloje demtimet e mundshme gjate banimit, pagesat drita uje etj.

Kontraten e qerase e gjeni ketu: http://www.kinectical.com/qera3/kontrata.pdf

Cel: 0694769143 (VODAFONE CLUB)

Vendndodhja ne Google Maps:

Publikoni në rrjetin tuaj social!

Kontakto Postuesin e Njoftimit

Plotësoni një numër kontakti.
Shkruani këtu mesazhin tuaj
^ Back to Top