Apartament 112 s.m. ne qender te Fierit

Lloji i pronës: Apartament

Lloji i ofertës: Shitje

Qarku: Qarku i Fierit

Adresa: Lagja 29 Nentori Rruga Dervish Hekali Pallati 17 Hyrja 2

Sipërfaqja totale: 120 m2

Çmimi: 50 000 EURO

Sipërfaqet

Sipërfaqja e banueshme: 112 m2

Të dhëna të tjera

Banjo: 1

Dhoma: 3

Viti: 2002

Mobilimi: E pa-mobiluar

Gjëndja e Përgjithshme: Shumë e mirë

Sistemi i ujit: Pompe

Kati: 3

Katet: 3

Qellimi: Banim Zyrë Bisnes

Orientimi: Lindje

Informacione për publikuesin

Ofruesi: Paulin Barbullushi

Celular: 00355692324570

E-mail: iliasbarb@gmail.com

Listo të publikimet ky publikues

Përshkrimi i objektit:

Shitet apartament 112 metra katrore ne katin e trete. Pallati eshte ne qender te Fierit, midis gjykates dhe lulishtes (ngjitur me AVN). Apartamenti eshte krejtesisht i rinovuar ne vitin 2002 dhe jane perdorur materiale te cilesise se pare. Eshte ne orientim shume te mire dhe ne pozicion teper te favorshem.

Vendndodhja ne Google Maps:

Publikoni në rrjetin tuaj social!

Kontakto Postuesin e Njoftimit

Plotësoni një numër kontakti.
Shkruani këtu mesazhin tuaj
^ Back to Top