Apartament me qera Vlore

Lloji i pronës: Apartament

Lloji i ofertës: Qera

Qarku: Qarku Vlorë

Adresa: Uji i Ftoht

Sipërfaqja totale: 80 m2

Çmimi: 200 EURO

Të dhëna të tjera

Banjo: 1

Dhoma: 1

Mobilimi: E mobiluar

Gjëndja e Përgjithshme: Shumë e mirë

Kati: 4

Katet: 8

Qellimi: Banim

Orientimi: Perendim

Ashensor: Po

Leje ndërtimi: Po

Informacione për publikuesin

Ofruesi: Irea Property

Celular: +355 692125229

E-mail: info@ireaproperty.com

Website: Irea Property

Listo të publikimet ky publikues

Përshkrimi i objektit:

 

Apartament 1+1 per qera ne Uji te Ftohte Vlore.Apartamenti perbehet nga nje dhome gjumi sallon guzhin nje tualet dhe dy ballkone me pamje nga deti.Apartamenti eshte plotsisht i mobiluar dhe ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri buz detit ne Uji te Ftoht prane bar Da Vinci.

Cmimi Qershor- 25 euro/nata.Korrik-Gushte – 30 euro/nata Per periudha afatgjate cmimi 200 euro/muaj

Vendndodhja ne Google Maps:

Publikoni në rrjetin tuaj social!

Kontakto Postuesin e Njoftimit

Plotësoni një numër kontakti.
Shkruani këtu mesazhin tuaj
^ Back to Top