Apartament ne shitje 1+1+tarrace

Lloji i pronës: Apartament

Lloji i ofertës: Shitje

Qarku: Qarku Tiranë

Adresa: Prane Hotel "President"

Sipërfaqja totale: 101 m2

Çmimi: 1 550 EURO

Sipërfaqet

Sipërfaqja e banueshme: 72 m2

Sipërfaqje të tjera: 29 m2

Të dhëna të tjera

Banjo: 1

Dhoma: 1

Mobilimi: E mobiluar

Gjëndja e Përgjithshme: Shumë e mirë

Kati: 2

Katet: -

Qellimi: Banim

Ashensor: -

Informacione për publikuesin

Ofruesi: Elvin Xhimitiku

Celular: 068 20 65 069

E-mail: elvin.xhimitiku@immokontakt.al

Website: Immokontakt

Kodi: DHTR05A101S0044

Listo të publikimet ky publikues

Përshkrimi i objektit:

 

Apartament ne Shitje

 

Apartamenti ndodhet ne Tirane prane Hotel "President", nje zone e preferuar si nga te huajt edhe nga vendasit nga ku jane lehtesisht te arritshme institucionet me te rendesishme te vendit. Apartamenti ka nje soxhiorno te madhe nje dhome gjumi dhe nje tualet te gjitha keto zene nje siperfaqe prej 72 m, por pjesa me e bukur e apartamentit eshte tarraca me nje siperfaqe prej 29 m2, ku ju mund te kaloni momente te bukura pasditeme familjen apo  me miqte tuaj. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte. Ai eshte i mobiluar dhe aktualisht me qeramares Italian. Pallati ndodhet pothuajse ngjitur me kurizin e pallatit ne ndertim, ku aktualisht pretendohet te shitet 2200 euro metri katror i apartamenteve. Ndersa apartamenti jone nuk ka asgje per t'i pasur zili komshiut ne fjale, por vjen me nje cmim shume me te leverdisshem 1550 euro/m2 per apartamentin(72 m2) dhe 800 euro/m2 per tarracen(29 m2). Zona ne fjale eshte e sistemuar si infastrukture .

 

Vendndodhja ne Google Maps:

Publikoni në rrjetin tuaj social!

Kontakto Postuesin e Njoftimit

Plotësoni një numër kontakti.
Shkruani këtu mesazhin tuaj
^ Back to Top