Apartament ne shitje 2+1+A+Blk

Lloji i pronës: Apartament

Lloji i ofertës: Shitje

Qarku: Qarku Tiranë

Adresa: Komuna e Parisit, prane kolegjit "Kristal"

Sipërfaqja totale: 135 m2

Çmimi: 900 EURO

Të dhëna të tjera

Banjo: 1

Dhoma: 2

Viti: 2002

Mobilimi: Mobilim i pjesshëm

Gjëndja e Përgjithshme: Shumë e mirë

Sistemi i ujit: Furnizim me uje 24 ore

Kati: 9

Katet: 9

Qellimi: Banim

Ashensor: Po

Informacione për publikuesin

Ofruesi: Elvin Xhimitiku

Celular: 068 20 65 069

E-mail: elvin.xhimitiku@immokontakt.al

Website: Immokontakt

Kodi: DHTR05A135S0001

Listo të publikimet ky publikues

Përshkrimi i objektit:

 

Apartament ne shitje 2+1+A+Blk

Shes apartament 2+1, tek Komuna e Parisit, prane kolegjit "Kristal". Apartamenti ka dy dhoma gjumi, nje soxhiorno te madhe, guzhine, dhe nje salle te vogel, ballkon dhe banje. Siperfaqja e apartamentit eshte 135m2. Pallati eshte 9 katesh dhe apartameti ndodhet ne katin e 9-te. Behet fjale per nje ndertim te ri qe eshte marre ne dorezim ne vitin 2002. Ka ashensor. Persa i perket mobiljeve apartamenti eshte i mobiluar me kuzhinen e gatimit.

Cmimi 900 euro/m2 i diskutushem.

 

Vendndodhja ne Google Maps:

Publikoni në rrjetin tuaj social!

Kontakto Postuesin e Njoftimit

Plotësoni një numër kontakti.
Shkruani këtu mesazhin tuaj
^ Back to Top