Apartament ne shitje 3+1

Lloji i pronës: Apartament

Lloji i ofertës: Shitje

Qarku: Qarku Tiranë

Adresa: Rr. Ismail Qemali, ish-blloku

Sipërfaqja totale: 120 m2

Çmimi: 2 500 EURO

Të dhëna të tjera

Banjo: 2

Dhoma: 3

Gjëndja e Përgjithshme: Shumë e mirë

Sistemi i ujit: Furnizim me uje 24 ore

Kati: 3

Katet: 10

Qellimi: Banim Zyrë Të Ndryshme

Ashensor: Po

Leje ndërtimi: Po

Informacione për publikuesin

Ofruesi: Elvin Xhimitiku

Celular: 068 20 65 069

E-mail: elvin.xhimitiku@immokontakt.al

Website: Immokontakt

Kodi: DHTR10A120S0002

Listo të publikimet ky publikues

Përshkrimi i objektit:

 

Apartament ne shitje 3+1 Shitet apartament 3+1, ne rrugen "Ismail Qemali", perballe me vilen e xhaxhit ne zonen e ish-bllokut. Apartamenti ndodhet ne katin e trete dhe ka nje siperfaqe prej 120 m2. Ka tre dhoma gjumi, dy tualete dhe pamje nga tre ane, (shetitorja e bllokut, hotel grand dhe Lokali Lui & Lei, mjelma). Apartamenti ka dokumentacion te rregullt me hipoteke ZYRE, keshtu qe mund te sherbeje edhe si zyre meqe ka hipoteke te tille. Cmimi 2500 Euro/m2

Vendndodhja ne Google Maps:

Publikoni në rrjetin tuaj social!

Kontakto Postuesin e Njoftimit

Plotësoni një numër kontakti.
Shkruani këtu mesazhin tuaj
^ Back to Top