Apartamente buze deti 1+1, 60m²

Lloji i pronës: Apartament

Lloji i ofertës: Qera

Qarku: Qarku Durrës

Adresa: Mali i Robit

Sipërfaqja totale: 60 m2

Çmimi: 40 EURO

Sipërfaqet

Sipërfaqja e banueshme: 60 m2

Të dhëna të tjera

Banjo: 1

Dhoma: 2

Viti: 2011

Mobilimi: E mobiluar

Gjëndja e Përgjithshme: Shumë e mirë

Sistemi i ujit: 24 Ore

Kati: 4

Katet: 4

Qellimi: Banim

Leje ndërtimi: Po

Informacione për publikuesin

Ofruesi: Vladimir Veis

Celular: 068 21 65 171

E-mail: veisarjol@yahoo.com

Listo të publikimet ky publikues

Përshkrimi i objektit:

2 Apartamente me qera me pamje nga deti tek Mali i Robit, prane Restorant KLAJDI.

Apartamentet ndodhen ne katin e 3 dhe te 4 te nje pallati 4 katesh. Eshte e mobiluar dhe ka kondicioner, sobe gaz+korent, lavatriçe. Cdo apartament ka dy ballkone dhe te dyja me pamje nga deti.

Parking privat me roje 24 ore dhe pishine per femije dhe te rritur. 

Cdo mbremje mund te shijoni perendimin e diellit.

Vendndodhja ne Google Maps:

Publikoni në rrjetin tuaj social!

Kontakto Postuesin e Njoftimit

Plotësoni një numër kontakti.
Shkruani këtu mesazhin tuaj
^ Back to Top