Apartamente pushimi 1+1,Vlore

Lloji i pronës: Apartament

Lloji i ofertës: Qera

Qarku: Qarku Vlorë

Adresa: Orikum, Vlore

Sipërfaqja totale: 105 m2

Çmimi: 35 EURO

Sipërfaqet

Sipërfaqja e banueshme: 45 m2

Sipërfaqje të tjera: 60 m2

Të dhëna të tjera

Banjo: 1

Dhoma: 2

Viti: 2008

Mobilimi: E mobiluar

Gjëndja e Përgjithshme: Shumë e mirë

Sistemi i ujit: 24 ore

Kati: 8

Katet: 8

Qellimi: Banim

Orientimi: Perendim Veri-Perëndim

Ashensor: Po

Leje ndërtimi: Po

Informacione për publikuesin

Ofruesi: Ornela

Celular: 0684077149

Listo të publikimet ky publikues

Përshkrimi i objektit:

Zona/Rruga : Orikum Qender

PRENOTONI PUSHIMET TUAJA !

Jap me qera apartamente me siperfaqe banimi 50m2 ne Orikum,Vlore.
Apartamentet 1+1, ndodhen ne katin e siperm te pallatit dhe kane  secili prej tyre nje siperfaqe te madhe verande prej 60 m2 . Apartamentet (4 ) kane drejtime te ndryshme:PERENDIM;VERI-PERENDIM;LINDJE;VERI-LINDJE dhe shikojne si nga deti ashtu dhe nga mali. Jane te sapo mobiluar me te gjitha kushtet e nevojeshme per tju siguruar nje qendrim sa me komod. Sigurisht qe pallati ka ne dispozicion ashensor ne cdo kohe. Gjithashtu apartamentet jane te paisur  me kondicioner dhe kane uje 24 ore.
Pallati ndodhet ne zone te banuar dhe per kete arsye mund te gjeni fare prane cdo gje qe do ju nevojitet.

Cmimet : 25euro/nate per muajit Maj-Qershor
35euro/nate per muajit Korrik-Gusht 

Kontakt : Cel. 00355/682015454, 0684077149
Email : ornyhan@gmail.com

Vendndodhja ne Google Maps:

Publikoni në rrjetin tuaj social!

Kontakto Postuesin e Njoftimit

Plotësoni një numër kontakti.
Shkruani këtu mesazhin tuaj
^ Back to Top