Bar-Birrari

Lloji i pronës: Bar

Lloji i ofertës: Qera

Qarku: Qarku Durrës

Adresa: lagja 14 durres-plazh

Sipërfaqja totale: 90 m2

Çmimi: 3 000 EURO

Të dhëna të tjera

Banjo: 1

Dhoma: 1

Viti: 2010

Mobilimi: E mobiluar

Gjëndja e Përgjithshme: Shumë e mirë

Qellimi: Bisnes

Informacione për publikuesin

Ofruesi: edi

Celular: 00393297903623

E-mail: etmondv@yahoo.it

Listo të publikimet ky publikues

Përshkrimi i objektit:

Jap me qera lokal ( dhe shtepi 2+1) ne Durres,plazh. Lokali dhe shtepia jane te arreduar , te cilet ndodhen buze detit  ( afer '' Pista Kosova'' ) me nje pamje te mrekullueshme nga deti. Per informacione kontaktoni ne numrin e meposhtem 00393297903623

Vendndodhja ne Google Maps:

Publikoni në rrjetin tuaj social!

Kontakto Postuesin e Njoftimit

Plotësoni një numër kontakti.
Shkruani këtu mesazhin tuaj
^ Back to Top