Biznes (Rrobaqepsi)

Lloji i pronës: Biznes - Magazine / Industriale

Lloji i ofertës: Qera

Qarku: Qarku Tiranë

Adresa: Bathore, 100 metra larg rruges se Kamzes

Sipërfaqja totale: 600 m2

Çmimi: 0 EURO

Sipërfaqet

Sipërfaqje të tjera: 600 m2

Të dhëna të tjera

Gjëndja e Përgjithshme: Shumë e mirë

Kati: 4

Katet: 5

Qellimi: Bisnes Të Ndryshme

Ashensor: Po

Informacione për publikuesin

Ofruesi: Elvin Xhimitiku

Celular: 068 20 65 069

E-mail: elvin.xhimitiku@immokontakt.al

Website: Immokontakt

Kodi: DHTR16M600Q0007

Listo të publikimet ky publikues

Përshkrimi i objektit:

Biznes - Rrobaqepsi + Magazine

Disponoj nje rrobaqepsi me rreth 100 makina qepese vendosur ne nje ambient timin 600 m2, qe ndodhet ne katin e peste te nje objekti 5 katesh me ashensor per mallrat, gjithashtu po ne kete objekt eshte i lire edhe kati 4 me siperfaqe po 6oo m2, ndersa tre katet e tjera i ka me qera nje firme kepucesh italiane. Makinat qepese jane importuar nga Austria dhe nuk kane punaur ne Shqiperi. Nese doni te investoni ne Shqiperi ky eshte rasti juaj, mos e humbni kete mundesi.

Cmimi i leverdishem, jepet edhe vetem ambienti pa rrobaqepsi 

Vendndodhja ne Google Maps:

Publikoni në rrjetin tuaj social!

Kontakto Postuesin e Njoftimit

Plotësoni një numër kontakti.
Shkruani këtu mesazhin tuaj
^ Back to Top