Biznes (Zyra me qera)

Lloji i pronës: Komerciale

Lloji i ofertës: Qera

Qarku: Qarku Durrës

Adresa: Rruga "Ura e Dajlanit - Shkozet", Lagjia 14

Sipërfaqja totale: 580 m2

Çmimi: 0 EURO

Sipërfaqet

Sipërfaqje të tjera: 290 m2

Të dhëna të tjera

Gjëndja e Përgjithshme: Shumë e mirë

Kati: -

Katet: 2

Qellimi: Zyrë Bisnes Të Ndryshme

Ashensor: -

Informacione për publikuesin

Ofruesi: Elvin Xhimitiku

Celular: 068 20 65 069

E-mail: elvin.xhimitiku@immokontakt.al

Website: Immokontakt

Kodi: DHDR13Z290Q0005

Listo të publikimet ky publikues

Përshkrimi i objektit:

 

Biznes (Zyra me qera)

Jepet me qera godina dy kateshe me zyra per biznese, shkolla, klinika apo edhe shoqata. Siperfaqja e katit eshte 290 m2/kat. Godina eshte dy kateshe + garazh me te njejten siperfaqe. Godina eshte ndertese e bukur,e rikonstruktuar dhe ndodhet ne rrugen "Ura Dajlanit-Shkozet".

Cmimi i negociueshem.

Vendndodhja ne Google Maps:

Publikoni në rrjetin tuaj social!

Kontakto Postuesin e Njoftimit

Plotësoni një numër kontakti.
Shkruani këtu mesazhin tuaj
^ Back to Top