Depo

Lloji i pronës: Depo / Magazinë

Lloji i ofertës: Shitje

Qarku: Qarku Tiranë

Adresa: Pjeter Budi

Sipërfaqja totale: 10 m2

Çmimi: 4 750 EURO

Të dhëna të tjera

Mobilimi: -

Gjëndja e Përgjithshme: E re

Kati: -

Katet: 6

Qellimi: Të Ndryshme

Orientimi: Veri

Ashensor: Po

Leje ndërtimi: Po

Informacione për publikuesin

Ofruesi: Kontakt Shpk

Celular: 0697237900

E-mail: fationa.alimeta@kontakt.al

Website: Kontakt.al

Listo të publikimet ky publikues

Përshkrimi i objektit:

Me nje projekt unik ne depo dhe me pervoje ne manaxhimin dhe projektimin e tyre, Kontakt sjell cilesine e ambienteve ndihmese per banim. Me nje pershtatje te shkelqyer te terrenit, ndertesa shfrytezon pjerresine per te lehtesuar perdorimin e hapesirave.

Vendndodhja ne Google Maps:

Publikoni në rrjetin tuaj social!

Kontakto Postuesin e Njoftimit

Plotësoni një numër kontakti.
Shkruani këtu mesazhin tuaj
^ Back to Top