depo 5221

Lloji i pronës: Depo / Magazinë

Lloji i ofertës: Shitje

Qarku: Qarku Tiranë

Adresa: Rr.Pjeter Budi, Qytet Studenti, Rezidenca Ana

Sipërfaqja totale: 10 m2

Çmimi: 5 000 EURO

Të dhëna të tjera

Gjëndja e Përgjithshme: Shumë e mirë

Katet: 6

Qellimi: Të Ndryshme

Orientimi: Veri

Ashensor: Po

Leje ndërtimi: Po

Informacione për publikuesin

Ofruesi: Ana Xifaj

Celular: 0684148321

E-mail: ana.xifaj@kontakt.al

Website: Kontakt Shpk

Listo të publikimet ky publikues

Përshkrimi i objektit:

Me nje projekt unik ne depo dhe me pervoje ne manaxhimin dhe projektimin e tyre, Kontakt sjell cilesine e ambienteve ndihmese per banim. Me nje pershtatje te shkelqyer te terrenit, ndertesa shfrytezon pjerresine per te lehtesuar perdorimin e hapesirave.

Vendndodhja ne Google Maps:

Publikoni në rrjetin tuaj social!

Kontakto Postuesin e Njoftimit

Plotësoni një numër kontakti.
Shkruani këtu mesazhin tuaj
^ Back to Top