Depo ne shitje (Homeplan 1109)

Lloji i pronës: Depo / Magazinë

Lloji i ofertës: Shitje

Qarku: Qarku Tiranë

Adresa: Rr. Frosina Plaku Njesia 1109 HOMEPLAN AL-1023

Sipërfaqja totale: 9 m2

Çmimi: 4 959 EURO

Të dhëna të tjera

Viti: 2011

Gjëndja e Përgjithshme: E re

Kati: -

Katet: -

Qellimi: Të Ndryshme

Ashensor: -

Informacione për publikuesin

Ofruesi: Besjana Garxenaj

Celular: 0689022934

E-mail: besjana.garxenaj@kontakt.al

Website: IMMOKONTAKT

Kodi: BGTR07D9S0020

Listo të publikimet ky publikues

Përshkrimi i objektit:

 

HOMEPLAN ndodhet në kryqëzimin e rrugës "Ndre Mjeda" me rrugën "Frosina Plaku", vetëm tetë minuta larg krzqëzimit të "21 dhjetorit". Pozicioni i tij në një zonë të qetë rezidenciale, shumë pranë qendrës së Tiranës, me rrugë dhe trotuare të reja, pranë infrastrukturave shëndetësore dhe sportive, e bën këtë kompleks ideal për të investuar në bisnesin tuaj. Një lagje e madhe e banuar nga shumë familje do të ishte një investim i mirë për të ardhmen tuaj dhe atë të zones, duke shfrytëzuar mundësitë  e këtij kompleksi për të rritur përfitimet tuaja ekonomike.

Pershkrimi i zones

Në zonë të qetë rezidenciale, shumë pranë qendrës së Tiranës, me rrugë dhe trotuare të reja, pranë infrastrukturave shëndetësore dhe sportive, e bejnë këtë kompleks ideal për të banuar.

INFRASTRUKTURA:

  • Kopesht Femijesh 3 min.
  • Shkolle 9-vjecare Naim Frasheri + Gustav Mayer 3 Min.
  • Autobus ne unaze 10 min. Rrug. Kavajes 10 min.
  • Qendra shendetesore 5 min.
  • Terrene sportive direkt ne vend.

Nje veshtrim i Juaji ia vlen.

Vendndodhja ne Google Maps:

Publikoni në rrjetin tuaj social!

Kontakto Postuesin e Njoftimit

Plotësoni një numër kontakti.
Shkruani këtu mesazhin tuaj
^ Back to Top