Depo/Magazine 13m2 per vetem 7,000Euro

Lloji i pronës: Depo / Magazinë

Lloji i ofertës: Shitje

Qarku: Qarku Tiranë

Adresa: Rr. Frosina Plaku (Prane 21 Dhjetori)

Sipërfaqja totale: 13 m2

Çmimi: 7 000 EURO

Të dhëna të tjera

Qellimi: Të Ndryshme

Leje ndërtimi: Po

Informacione për publikuesin

Ofruesi: Kontakt Shpk

Celular: 355694328739

E-mail: silvia.deda@kontakt.al

Website: Magnet

Listo të publikimet ky publikues

Përshkrimi i objektit:

Falë përvojës së gjerë në projektim , me anë të orientimit të drejtë nëpërmjet sinjalistikës dhe me anë të ndriçimit natyral të të gjithë hapësirës , Kontakt sjell cilësinë e ambienteve ndihmëse për banim.

Vendndodhja ne Google Maps:

Publikoni në rrjetin tuaj social!

Kontakto Postuesin e Njoftimit

Plotësoni një numër kontakti.
Shkruani këtu mesazhin tuaj
^ Back to Top