Durres, jaimp me qira kapanon 2 kat prane Porto Romano

Lloji i pronës: Depo / Magazinë

Lloji i ofertës: Qera

Qarku: Qarku Durrës

Adresa: prane Porto Romano

Sipërfaqja totale: 8 000 m2

Çmimi: 2 000 EURO

Të dhëna të tjera

Qellimi: Bisnes Të Ndryshme

Leje ndërtimi: Po

Informacione për publikuesin

Ofruesi: Tirana Real Estate

Celular: 0672053361

E-mail: tiranarealestate@gmail.com

Website: www.tiranarealestate-al.com

Listo të publikimet ky publikues

Përshkrimi i objektit:

Durres, jaimp me qira kapanon 2 kat prane Porto Romano. Kapanoni me siperfaqe 400 m2 per cdo kat dhe siperfaqe totale 800 m2 ka oborr te rrethuar me siperfaqe 600m2. Kapanoni dhe oborri jane te shtruar ne beton. Objekti eshte i pershtatshem per ushtrim aktiviteti, buze rruge kryesore.
Cmimi 2000 Euro/muaj.
__________________________________________________ _________

Durresi, for rent 2 storey Warehouse near Porto Palermo. The warehouse with surface 400 sqm each floor and total surface of 800 sqm has yard with surface 600 sqm. The warehouse and the yard are paved in concrete and are appropriate for any kind of business, located in main road .
Price 2000 Euro/month.

 

Tirana Real Estate

Rr.Sami Frasheri, prane selise LSI
Kontakt: 044809606 / 0672053360 / 0672053361
skype: tirana.real.estate
email: tiranarealestate@gmail.com
www.tiranarealestate-al.com
http://www.facebook.com/pages/Tirana-Real-Estate/19503386321

Vendndodhja ne Google Maps:

Publikoni në rrjetin tuaj social!

Kontakto Postuesin e Njoftimit

Plotësoni një numër kontakti.
Shkruani këtu mesazhin tuaj
^ Back to Top