Durres, shes Toke-Are tek Gjiri i Lalzit.

Lloji i pronës: Tokë / Truall

Lloji i ofertës: Shitje

Qarku: Qarku Durrës

Adresa: Gjiri i Lalzit.

Sipërfaqja totale: 1 000 m2

Çmimi: 50 EURO

Të dhëna të tjera

Qellimi: Të Ndryshme

Leje ndërtimi: -

Informacione për publikuesin

Ofruesi: Tirana Real Estate

Celular: 0672053361

E-mail: tiranarealestate@gmail.com

Website: www.tiranarealestate-al.com

Listo të publikimet ky publikues

Përshkrimi i objektit:

 

Durres, shes Toke-Are tek Gjiri i Lalzit.

Toke-Are me siperfaqe 1000 m2. Ndodhet prane rruges Nacionale, dhe 2 km larg Detit. 

Cmimi 50 Euro/m2. 

 

Tirana Real Estate

Rr.Sami Frasheri, prane selise LSI

Kontakt: 044809606 / 0672053361

skype: tirana.real.estate

email: tiranarealestate@gmail.com

www.tiranarealestate-al.com

Vendndodhja ne Google Maps:

Publikoni në rrjetin tuaj social!

Kontakto Postuesin e Njoftimit

Plotësoni një numër kontakti.
Shkruani këtu mesazhin tuaj
^ Back to Top