Durres, zona plazhit, shitet lokal me siperfaqe 120 m².

Lloji i pronës: Biznes - Magazine / Industriale

Lloji i ofertës: Shitje

Qarku: Qarku Durrës

Adresa: Durres, Zona Plazh

Sipërfaqja totale: 120 m2

Çmimi: 250 000 EURO

Të dhëna të tjera

Qellimi: Bisnes

Leje ndërtimi: Po

Informacione për publikuesin

Ofruesi: Tirana Real Estate

Celular: 0672053361

E-mail: tiranarealestate@gmail.com

Website: Durres, zona plazhit, shitet lokal me siperfaqe 120 m².

Listo të publikimet ky publikues

Përshkrimi i objektit:

Durres, zona plazhit, shitet lokal me siperfaqe 120 m².

Ofrojme lokal per shitje ne zonen e plazhit, Durres ne katin perdhe me siperfaqe 120 m². Ambienti eshte i hipotekuar dhe ndodhet ne kompleks banimi, ne vije te pare me detin. Ambienti shitet i kompletuar si lokal. Ka ne shfrytezim verande prej 50 m² dhe leje sezonale per perdorimin e plazhit i cili ndodhet perpara lokalit. Cmimi 250.000 Euro

Tirana Real Estate

Rr.Sami Frasheri, prane selise LSI
Kontakt: 044809606 / 0672053361
skype: tirana.real.estate
email: tiranarealestate@gmail.com
www.tiranarealestate-al.com

Vendndodhja ne Google Maps:

Publikoni në rrjetin tuaj social!

Kontakto Postuesin e Njoftimit

Plotësoni një numër kontakti.
Shkruani këtu mesazhin tuaj
^ Back to Top