Dyqan

Lloji i pronës: Dyqan / Zyrë / Biznes

Lloji i ofertës: Shitje

Qarku: Qarku Tiranë

Adresa: Rr.Frosina Plaku, ish klubi partizani

Sipërfaqja totale: 54 m2

Çmimi: 1 500 EURO

Sipërfaqet

Sipërfaqja e banueshme: 42 m2

Të dhëna të tjera

Viti: 2017

Mobilimi: E pa-mobiluar

Gjëndja e Përgjithshme: Shumë e mirë

Sistemi i ujit: Pompe

Kati: 1

Katet: 1

Qellimi: Bisnes

Orientimi: Jug-Lindje

Ashensor: -

Leje ndërtimi: Po

Informacione për publikuesin

Ofruesi: Evis Bono

Celular: O699646409

E-mail: evisbono@gmail.com

Website: kontakt shpk

Listo të publikimet ky publikues

Përshkrimi i objektit:

Me nje projekt unik ne depo dhe me pervoje ne manaxhimin dhe projektimin e tyre, Kontakt sjell cilesine e ambienteve ndihmese per banim. Me nje pershtatje te shkelqyer te terrenit, ndertesa shfrytezon pjerresine per te lehtesuar perdorimin e hapesirave.

Vendndodhja ne Google Maps:

Publikoni në rrjetin tuaj social!

Kontakto Postuesin e Njoftimit

Plotësoni një numër kontakti.
Shkruani këtu mesazhin tuaj
^ Back to Top