Dyqan per shitje

Lloji i pronës: Dyqan / Zyrë / Biznes

Lloji i ofertës: Shitje

Qarku: Qarku i Fierit

Adresa: Rruga "Zogu i Pare",perballe hotel "Xhorxhia" LUSHNJE.

Sipërfaqja totale: 42 m2

Çmimi: 1 500 EURO

Të dhëna të tjera

Viti: 1974

Gjëndja e Përgjithshme: Shumë e mirë

Kati: 1

Katet: 3

Qellimi: Zyrë Bisnes Të Ndryshme

Ashensor: -

Leje ndërtimi: Po

Informacione për publikuesin

Ofruesi: Elvin Xhimitiku

Celular: 068 20 65 069

E-mail: elvin.xhimitiku@immokontakt.al

Website: Immokontakt

Listo të publikimet ky publikues

Përshkrimi i objektit:

 

Shiten 2 dyqane (24 m2 dhe 18 m2). Cmimi 1500 Euro/m2.
Rruga "Zogu i Pare",perballe hotel "Xhorxhia"LUSHNJE.

Vendndodhja ne Google Maps:

Publikoni në rrjetin tuaj social!

Kontakto Postuesin e Njoftimit

Plotësoni një numër kontakti.
Shkruani këtu mesazhin tuaj
^ Back to Top