Fier, shes truall 7.500 m² 38 Euro/m² (Patos)

Lloji i pronës: Tokë / Truall

Lloji i ofertës: Shitje

Qarku: Qarku i Fierit

Adresa: Zona/Rruga : Patos

Sipërfaqja totale: 7 500 m2

Çmimi: 38 EURO

Të dhëna të tjera

Qellimi: Të Ndryshme

Informacione për publikuesin

Ofruesi: Lenti

Celular: 0682047224

Listo të publikimet ky publikues

Përshkrimi i objektit:

***********************----Okazion----******************************

Shitet Truall, me siperfaqe 7500 m2. Pozicioni i truallit ndodhet rruges per Patos pas restorant Keshtjella. Trualli ka terren kodrinor ne pozicion shume te mire. Ne kete truall ndodhen gjithashtu 3 bunkere te medhenj me tunele te cilet mund te perdoren per nevoja te ndryshme.

Trualli eshte i pajisur me certifikate pronesie dhe hipoteke te rregullt

Te interesuarit mund te kontaktojne ne nr: +355 682047224

 

 

Vendndodhja ne Google Maps:

Publikoni në rrjetin tuaj social!

Kontakto Postuesin e Njoftimit

Plotësoni një numër kontakti.
Shkruani këtu mesazhin tuaj
^ Back to Top