Garazh

Lloji i pronës: Garazh

Lloji i ofertës: Shitje

Qarku: Qarku Tiranë

Adresa: Rr.Siri Kodra

Sipërfaqja totale: 14 m2

Çmimi: 26 EURO

Sipërfaqet

Sipërfaqja e banueshme: 12 m2

Të dhëna të tjera

Viti: 2017

Gjëndja e Përgjithshme: Shumë e mirë

Kati: -

Katet: -

Qellimi: Të Ndryshme

Ashensor: Po

Leje ndërtimi: Po

Informacione për publikuesin

Ofruesi: Evis Bono

Celular: O699646409

E-mail: evisbono@gmail.com

Listo të publikimet ky publikues

Përshkrimi i objektit:

SiRi ofron parkim nëntokesor i cili përmbush nevojat e komunitetit. Këtu mund te përzgjidhni vëndparkimin tuaj nga 93 njësite që ofrohen. Ambienti ofron sinjalistikën e nevojshme , ajrimin natyral dhe një siguri maksimale.

Vendndodhja ne Google Maps:

Publikoni në rrjetin tuaj social!

Kontakto Postuesin e Njoftimit

Plotësoni një numër kontakti.
Shkruani këtu mesazhin tuaj
^ Back to Top