Garsoniere per shitje ne Vlore

Lloji i pronës: Apartament

Lloji i ofertës: Shitje

Qarku: Qarku Vlorë

Adresa: Rruga Murat Terbaci

Sipërfaqja totale: 36 m2

Çmimi: 19 EURO

Të dhëna të tjera

Banjo: 1

Dhoma: 1

Mobilimi: E mobiluar

Gjëndja e Përgjithshme: Shumë e mirë

Kati: 3

Katet: 8

Qellimi: Banim

Orientimi: Lindje

Ashensor: Po

Leje ndërtimi: Po

Informacione për publikuesin

Ofruesi: Irea Property

Celular: 0692125229

E-mail: info@ireaproperty.com

Website: Apartament per shitje ne Vlore

Listo të publikimet ky publikues

Përshkrimi i objektit:

 

Irea Property ofron per shitje nje garsoniere me siperfaqe 36 m2 pozicionuar ne katin e tret te nje residence te re banimi buz shetitores Skele-Uji i Ftoht prane Akademis se Marines dhe vetem 50 metra nga deti.Garzonieri eshte i mobiluar dhe i hipotekuar.

  • Cmimi 19 000 euro

  • Siperfaqe 36 m2

Vendndodhja ne Google Maps:

Publikoni në rrjetin tuaj social!

Kontakto Postuesin e Njoftimit

Plotësoni një numër kontakti.
Shkruani këtu mesazhin tuaj
^ Back to Top