Jam me qera

Lloji i pronës: Depo / Magazinë

Lloji i ofertës: Qera

Qarku: Qarku Tiranë

Adresa: RR''Ali Demi''

Sipërfaqja totale: 150 m2

Çmimi: 1 000 EURO

Sipërfaqet

Sipërfaqja e banueshme: 150 m2

Sipërfaqje të tjera: 30 m2

Të dhëna të tjera

Banjo: 1

Dhoma: 0

Viti: 2000

Mobilimi: E pa-mobiluar

Gjëndja e Përgjithshme: Shumë e mirë

Sistemi i ujit: Depozite ,Pompe

Kati: -

Katet: 4

Qellimi: Zyrë Bisnes Të Ndryshme

Orientimi: Jug-Lindje

Ashensor: Jo

Informacione për publikuesin

Ofruesi: Erind

Celular: +355692940056

E-mail: erindberberi@gmail.com

Listo të publikimet ky publikues

Përshkrimi i objektit:

Objekti eshte kati i pare nen dhe i pajisur me aspirim,ndricim atificial dhe natyral. Cmimi i diskutueshem ne varesi te viteve te kontrates dhe vlera shtese ne investim. i aksesueshme me shkalle dhe hyrje ne perpalle rruges.

Vendndodhja ne Google Maps:

Publikoni në rrjetin tuaj social!

Kontakto Postuesin e Njoftimit

Plotësoni një numër kontakti.
Shkruani këtu mesazhin tuaj
^ Back to Top