Jepet Magazine me Qira - Mbrapa QTU

Lloji i pronës: Biznes - Magazine / Industriale

Lloji i ofertës: Qera

Qarku: Qarku Tiranë

Adresa: Në Autostradën Tiranë Durrës, Km 5, 1012 Kashar (mbrapa QTU-se).

Sipërfaqja totale: 600 m2

Çmimi: 4 EURO

Të dhëna të tjera

Viti: 2003

Gjëndja e Përgjithshme: Shumë e mirë

Kati: -

Katet: 1

Qellimi: Bisnes Të Ndryshme

Ashensor: -

Leje ndërtimi: Po

Informacione për publikuesin

Ofruesi: Elvin Xhimitiku

Celular: 068 20 65 069

E-mail: elvin.xhimitiku@immokontakt.al

Website: Immokontakt

Listo të publikimet ky publikues

Përshkrimi i objektit:

Çmimi është 4.0 Euro/m2, I negociueshëm. Siperfaqja e objektit është mbi 600M2.

Magazina ka parametra bashkekohore ndertimi dhe oborr rrethues. Eshte e ruajtur24 ore nga polici private.

Vendndodhja ne Google Maps:

Publikoni në rrjetin tuaj social!

Kontakto Postuesin e Njoftimit

Plotësoni një numër kontakti.
Shkruani këtu mesazhin tuaj
^ Back to Top