Jepet me qera Bar Restorant Motel

Lloji i pronës: Biznes - Magazine / Industriale

Lloji i ofertës: Qera

Qarku: Qarku Tiranë

Adresa: Rruga Sami Frasheri Prane Top Medias ne ish bllok

Sipërfaqja totale: 700 m2

Çmimi: 3 500 EURO

Sipërfaqet

Sipërfaqja e banueshme: 600 m2

Sipërfaqje të tjera: 100 m2

Të dhëna të tjera

Banjo: 5

Dhoma: 5

Viti: 2000

Mobilimi: E mobiluar

Gjëndja e Përgjithshme: Shumë e mirë

Kati: 2

Qellimi: Bisnes

Orientimi: Lindje

Leje ndërtimi: -

Informacione për publikuesin

Ofruesi: Alba

Celular: 00353894104768

E-mail: lani31@yahoo.ie

Listo të publikimet ky publikues

Përshkrimi i objektit:

Jepet me qera Bar Restorant Motel prane Top Medias ne ish Bllok ,sip ndertimi 600 metra katror dhe nje oborr i pershtatur me ambjentin 100 metra katror.Ambjenti eshte me 2 kate,i kompletuar me te gjitha pajisjet e duhura,kushte fantastike.Persa i perket Motelit jane 3dhoma te kompletuara dopjo me tualet me vete.Konsiderohet okazion pasi jepet nga vete pronari.duke mos llogaritur shitje bisnesi.Personi qe e merr nuk duhet te investoje asgje pasi jane te gjitha pajisjet dhe kushtet per pune.Kerkohet 1 vit parapagim.Cmimi 3500 euro ne muaj.Na kontaktoni me email lani31@yahoo.ie ose 00353894104768.Faleinderit.

Vendndodhja ne Google Maps:

Publikoni në rrjetin tuaj social!

Kontakto Postuesin e Njoftimit

Plotësoni një numër kontakti.
Shkruani këtu mesazhin tuaj
^ Back to Top