Kavaje, shesim Vile 1 kat ne Fshatin Turistik ne Golem.

Lloji i pronës: Shtëpi

Lloji i ofertës: Shitje

Qarku: Qarku Durrës

Adresa: ne Fshatin Turistik ne Golem.

Sipërfaqja totale: 200 m2

Çmimi: 110 000 EURO

Sipërfaqet

Sipërfaqja e banueshme: 60 m2

Sipërfaqje të tjera: 140 m2

Të dhëna të tjera

Banjo: 1

Dhoma: 2

Qellimi: Të Ndryshme

Leje ndërtimi: Po

Informacione për publikuesin

Ofruesi: Tirana Real Estate

Celular: 0672053361

E-mail: tiranarealestate@gmail.com

Website: www.tiranarealestate-al.com

Listo të publikimet ky publikues

Përshkrimi i objektit:

Kavaje, shesim Vile 1 kat ne Fshatin Turistik ne Golem. Vile 2+1+ 1WC+ 1 verande, me siperfaqe ndertim 60 m2 dhe 140 m2 oborr eshte e shtruar ne parket. Vila eshte totalisht e mobiluar, 1 AC.
Cmimi 110000 Euro. 

_________________________________________ _____

Kavaja, for sale 1 Storey Villa at Touristic Resort, Golem. Villa with surface 110 sqm and 200 sqm yard, paved in parquet. The Villa has 2 bedrooms, 1 living room, 1 bathroom, 1 veranda, fully furnished, 1 AC.
Price 110000 Euro. 

BLI TEK NE ! KOMISION ZERO NE CDO BLERJE !!

 

Tirana Real Estate

Rr.Sami Frasheri, prane selise LSI
Kontakt: 044809606 / 0672053360 / 0672053361
skype: tirana.real.estate
email: tiranarealestate@gmail.com
www.tiranarealestate-al.com
http://www.facebook.com/pages/Tirana-Real-Estate/19503386321

Vendndodhja ne Google Maps:

Publikoni në rrjetin tuaj social!

Kontakto Postuesin e Njoftimit

Plotësoni një numër kontakti.
Shkruani këtu mesazhin tuaj
^ Back to Top