KONTAKT SHPK - SHITET DYQAN TE 21 DHJETORI

Lloji i pronës: Dyqan / Zyrë / Biznes

Lloji i ofertës: Shitje

Qarku: Qarku Tiranë

Adresa: 21 DHJETORI

Sipërfaqja totale: 196 m2

Çmimi: 1 500 EURO

Të dhëna të tjera

Gjëndja e Përgjithshme: E re

Kati: 1

Qellimi: Bisnes

Orientimi: Jug-Perëndim

Informacione për publikuesin

Ofruesi: KONTAKT SHPK

Celular: 0699884604

E-mail: redinavukaj12@gmail.com

Listo të publikimet ky publikues

Përshkrimi i objektit:

Njësia ka pozicion shumë të favorshëm falë aksesit direkt nga parku i kompleksit dhe orientimit jug dhe perëndim.

Hapësira e brendshme e bollshme dhe e mirëndriçuar lejon përshtatjen sipas kërkesave të aktivitetit tuaj.

Lëvizja vetëm këmbësore rreth objektit ju krijon mundësinë e shfrytëzimit komod të verandës së njësisë.

Kombinimi i orientimit strategjik dhe cilësisë së realizimit sipas standardit gjerman ju ofron siguri në investimin tuaj.

Kjo është mundësia juaj!

volans 1015

Sipërfaqe Individuale: 126.9 m 2Sipërfaqe e Përbashkët: 1.1 m 2Sipërfaqe e Përgjithshme Dyqani: 128.0m 2Sipërfaqe Verande: 68.5 m 2Sipërfaqe e Përgjithshme: 196.5m 2

 

Vendndodhja ne Google Maps:

Publikoni në rrjetin tuaj social!

Kontakto Postuesin e Njoftimit

Plotësoni një numër kontakti.
Shkruani këtu mesazhin tuaj
^ Back to Top