Lushnje, shes Truall ne Rr. nacionale Lushnje Divjake, prane Fshatit Gur.

Lloji i pronës: Tokë / Truall

Lloji i ofertës: Shitje

Qarku: Qarku Tiranë

Adresa: Rr. nacionale Lushnje Divjake, prane Fshatit Gur.

Sipërfaqja totale: 11 200 m2

Çmimi: 15 EURO

Të dhëna të tjera

Gjëndja e Përgjithshme: Shumë e mirë

Qellimi: Bisnes

Informacione për publikuesin

Ofruesi: Tirana Real Estate

Celular: 0672053361

E-mail: tiranarealestate@gmail.com

Listo të publikimet ky publikues

Përshkrimi i objektit:

 

Lushnje, shes Truall ne Rr. nacionale Lushnje Divjake, prane Fshatit Gur. Truall me siperfaqe 11.200 m2+3 godina me siperfaqe 224 m2, 231 m2 dhe 40 m2. Toka ndodhet buze rruge nacionale, eshte e pershtatshme per ndertime private ose biznesi. Toka ka dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 15 Euro/m2. 

BLI TEK NE ! KOMISION ZERO NE CDO BLERJE !!

Tirana Real Estate
Rr.Sami Frasheri, prane selise LSI
Kontakt: 044809606 / 0672053361
skype: tirana.real.estate
email: tiranarealestate@gmail.com
www.tiranarealestate-al.com
http://www.facebook.com/pages/Tirana-Real-Estate/195033863214

Vendndodhja ne Google Maps:

Publikoni në rrjetin tuaj social!

Kontakto Postuesin e Njoftimit

Plotësoni një numër kontakti.
Shkruani këtu mesazhin tuaj
^ Back to Top