Magazine me Qera

Lloji i pronës: Biznes - Magazine / Industriale

Lloji i ofertës: Qera

Qarku: Ferizaj

Adresa: Rr. e Recakut, Ferizaj

Sipërfaqja totale: 800 m2

Çmimi: 2 250 EURO

Të dhëna të tjera

Viti: 2011

Gjëndja e Përgjithshme: Shumë e mirë

Kati: 2

Katet: -

Qellimi: Bisnes Të Ndryshme

Ashensor: -

Informacione për publikuesin

Ofruesi: Besjana Garxenaj

Celular: 0689022934

E-mail: besjana.garxenaj@kontakt.al

Website: IMMOKONTAKT

Kodi: BGUR05M800Q0003

Listo të publikimet ky publikues

Përshkrimi i objektit:

 

Magazine me Qera

 

Jap magazine me qera ne Rr. Recak, Ferizaj, Kosove. Objekti ka 2 kate eshte shume i pershtatshem per biznese te ndryshme.

Ka nje Siperfaqe prej  800 m2 dhe ndodhet ne zone industriale, si edhe 800 metra parking te punuar me kuba betoni.

Cmimi 2250 Euro/muaj, i negociueshem.

 

Vendndodhja ne Google Maps:

Publikoni në rrjetin tuaj social!

Kontakto Postuesin e Njoftimit

Plotësoni një numër kontakti.
Shkruani këtu mesazhin tuaj
^ Back to Top