Magazine me qera ne autostraden Tirane-Durres

Lloji i pronës: Biznes - Magazine / Industriale

Lloji i ofertës: Qera

Qarku: Qarku Tiranë

Adresa: Rr. Industriale, Mbikalimi i Rinasit, Kashar

Sipërfaqja totale: 765 m2

Çmimi: 10 EURO

Sipërfaqet

Sipërfaqje të tjera: 535 m2

Të dhëna të tjera

Viti: 2011

Gjëndja e Përgjithshme: Shumë e mirë

Kati: 1

Katet: 2

Qellimi: Bisnes Të Ndryshme

Leje ndërtimi: Po

Informacione për publikuesin

Ofruesi: Elvin Xhimitiku

Celular: 068 20 65 069

E-mail: elvin.xhimitiku@immokontakt.al

Website: Immokontakt

Listo të publikimet ky publikues

Përshkrimi i objektit:

 

Magazine me qera ne autostraden Tirane-Durres

Behet fjale per nje magazine industriale te pozicionuar ne Autostraden Tirane-Durres me nje hap kolonash 720 x 720 dhe me lartesi 6.5 metra. Magazina lidhet direkt me rrugen dytesore dhe ka dy hyrje qe te ofrojne mundesi te futesh kamionet e medhenj nga njera dhe te dalin nga tjetra. Ndertimi eshte i ri (viti 2011) dhe i pajisur me sistem per fikje zjarri. Gjithashtu mund te shfrytezoni edhe oborrin me siperfaqe 535 m2. Ne katin e dyte te objektit ndodhen ambjente zyrash te cila dhe keto jepen me qera. Linkun e tyre po ua jap me poshte.

http://www.immokontakt.al/objekt/zyra-me-qera-1

Cmimi 10 euro/m2

 

Vendndodhja ne Google Maps:

Publikoni në rrjetin tuaj social!

Kontakto Postuesin e Njoftimit

Plotësoni një numër kontakti.
Shkruani këtu mesazhin tuaj
^ Back to Top