Njesi sherbimi 311

Lloji i pronës: Garazh

Lloji i ofertës: Shitje Qera

Qarku: Qarku Tiranë

Adresa: Rr.Pjeter Budi, Qytet Studenti, Rezidenca Ana

Sipërfaqja totale: 116 m2

Çmimi: 150 150 EURO

Të dhëna të tjera

Gjëndja e Përgjithshme: Shumë e mirë

Katet: 6

Qellimi: Bisnes

Orientimi: Veri

Ashensor: Po

Leje ndërtimi: Po

Informacione për publikuesin

Ofruesi: Ana Xifaj

Celular: 0684148321

E-mail: ana.xifaj@kontakt.al

Website: Kontakt Shpk

Listo të publikimet ky publikues

Përshkrimi i objektit:

Qyteti Studenti” eshte nje nga pikat me te gjalla e me te gezueshme te Tiranes. Ky kompleks, me strukturen e vet te vecante, me diferencat ne lartesi, me hapesiren komerciale qe shtrihet ne disa nivele dhe me pamjen e kendshme, do te jete vendi perfekt per aktivitete sherbimesh. Hapesirat e rregulluara perreth, oborret dhe gjelberimi u shtojne ketyre hapesirave marrdhenien e nevojshme me natyren dhe driten.

Vendndodhja ne Google Maps:

Publikoni në rrjetin tuaj social!

Kontakto Postuesin e Njoftimit

Plotësoni një numër kontakti.
Shkruani këtu mesazhin tuaj
^ Back to Top