Oferte e limituar. Apartament 94m2 74,000Euro

Lloji i pronës: Apartament

Lloji i ofertës: Shitje

Qarku: Qarku Tiranë

Adresa: Rr. Frosina Plaku (Prane 21 Dhjetori)

Sipërfaqja totale: 94 m2

Çmimi: 74 000 EURO

Sipërfaqet

Sipërfaqja e banueshme: 85 m2

Të dhëna të tjera

Kati: 2

Qellimi: Banim

Orientimi: Jug

Ashensor: Po

Leje ndërtimi: Po

Informacione për publikuesin

Ofruesi: Kontakt Shpk

Celular: 355694328739

E-mail: silvia.deda@kontakt.al

Website: Magnet

Listo të publikimet ky publikues

Përshkrimi i objektit:

Ky apartament 2+1 është i orientuar nga jugu, si dhe ka të ndarë zonën e natës nga ajo e ditës. Prezantimi i parë në të bëhet me një korridor hyrës i cili të con në zonën e ditës tek e cila bashkohen funksionet e ndenjies, gatimit dhe ngrënies . Ajo ka gjithashtu hapësirë të bollshme e të mirëndriçuar falë vetratave, të cilat kanë dalje në llozhe.

Dhoma martesore ka një hapësirë të bollshme dhe të organizuar (mundesi per krijim garderobe). Ka një tualet personal me dritare si dhe akses ne nje llozhë të dytë. Dhoma tjetër e gjumit eshte e bollshme dhe e mirë ndricuar. Tualeti për përdorim nga të dyja ambientet, të natës dhe të ditës gjendet prane hyrjes se apartamentit, gjithashtu nje hapësirë minimale shërben si lavanderi dhe depo.

Vendndodhja ne Google Maps:

Publikoni në rrjetin tuaj social!

Kontakto Postuesin e Njoftimit

Plotësoni një numër kontakti.
Shkruani këtu mesazhin tuaj
^ Back to Top