oferte e Limituar Dyqan 67m2 per vetem 67,000 Euro

Lloji i pronës: Dyqan / Zyrë / Biznes

Lloji i ofertës: Shitje

Qarku: Qarku Tiranë

Adresa: Rr. Frosina Plaku (Prane 21 Dhjetori)

Sipërfaqja totale: 67 m2

Çmimi: 67 000 EURO

Të dhëna të tjera

Viti: 2010

Qellimi: Bisnes

Leje ndërtimi: Po

Informacione për publikuesin

Ofruesi: Kontakt Shpk

Celular: 355694328739

E-mail: silvia.deda@kontakt.al

Website: homeplan.al

Listo të publikimet ky publikues

Përshkrimi i objektit:

Me nje projekt unik ne dyqane, depo dhe poste parkimi dhe me pervoje ne manaxhimin dhe projektimin e tyre, Kontakt sjell cilesine e ambienteve ndihmese per banim dhe biznes.

Eksperienca na ka mësuar që përmes angazhimit të specialistëve të kualifikuar në kombinim me teknologjitë dhe materialet moderne në ndërtim, të mund të realizojmë ambiente cilësore dhe të rehatshme.

- See more at: http://www.homeplan.al/dyqani-403#sthash.xPSYKRiA.dpuf

Vendndodhja ne Google Maps:

Publikoni në rrjetin tuaj social!

Kontakto Postuesin e Njoftimit

Plotësoni një numër kontakti.
Shkruani këtu mesazhin tuaj
^ Back to Top