Ofrojme toke per shitje ne Peqin, prane autostrades Elbasan-Peqin.

Lloji i pronës: Tokë / Truall

Lloji i ofertës: Shitje

Qarku: Qarku i Elbasanit

Adresa: Elbasan-Peqin.

Sipërfaqja totale: 6 500 m2

Çmimi: 20 EURO

Të dhëna të tjera

Qellimi: Të Ndryshme

Leje ndërtimi: Po

Informacione për publikuesin

Ofruesi: Tirana Real Estate

Celular: 0672053361

E-mail: tiranarealestate@gmail.com

Website: www.tiranarealestate-al.com

Listo të publikimet ky publikues

Përshkrimi i objektit:

Ofrojme toke per shitje ne Peqin, prane autostrades Elbasan-Peqin.

Trualli ka dokumenta te rregullta, eshte e paisur me energji elektrike dhe uje. Siperfaqe 6500m2.

Cmimi 20 Euro/m2.

 

Tirana Real Estate

Rr.Sami Frasheri, prane selise LSI

Kontakt: 044809606 / 0672053361

skype: tirana.real.estate

email: tiranarealestate@gmail.com

www.tiranarealestate-al.com

Vendndodhja ne Google Maps:

Publikoni në rrjetin tuaj social!

Kontakto Postuesin e Njoftimit

Plotësoni një numër kontakti.
Shkruani këtu mesazhin tuaj
^ Back to Top