OKAZIOM, SHITEN APARTAMENTE

Lloji i pronës: Apartament

Lloji i ofertës: Shitje

Qarku: Qarku Durrës

Adresa: Shkembi i Kavajes

Sipërfaqja totale: 70 m2

Çmimi: 390 EURO

Të dhëna të tjera

Banjo: 1

Dhoma: 2

Viti: 2011

Mobilimi: E pa-mobiluar

Gjëndja e Përgjithshme: E re

Sistemi i ujit: Depozite, Pompe 24 ore

Kati: 3

Katet: 3

Qellimi: Banim

Orientimi: Jug

Leje ndërtimi: Po

Informacione për publikuesin

Ofruesi: Jozef Herczegh

Celular: +355 67 29 39 055

E-mail: jozi_h@hotmail.com

Listo të publikimet ky publikues

Përshkrimi i objektit:

Apartamentet kane keto karakteristika:

 

  • Apartamentet jane te hipotekuara dhe gati per shitje
  • Siperfaqet e apartamenteve jane jane nga 66m2  deri 78m2.
  • Jane te perfunduar dhe te lyer.
  • Jane te pa mobiluar.
  • Dritaret jane me termoizolim, dopioxham dhe prej materiali plastik.
  • Muret jane me termoizolik,
  • Banjot jane te kompletuara me pajisjet hidrosanitare.
  • Kane furnizim te veçante nga pallati me uje te pijshem 24 Ore, me depozite e pompe me vete.
  • Keto hyrje jane shume te pershtatshme per familje qe duan te kene shtepi per verim, pasi pallati ndodhet ne nje zone shume pe mire per te bere Plazh. Pallati ndodhet vetem 150 m nga bregu i detit, pa kaluar rrugen kryesore.
  • Pallati eshte ne zonen e rregulluar te plazhit te Shkembit te Kavajes, rruge me asfalt, kanalizimet e ujrave te zeza te perfunduara dhe uji i pijshem i sigurte.

 

Siperfaqet e Apartamenteve jane si me poshte:

Apartamenti 3A                               68.10 m2             = 26 559 Euro

Apartamenti 3B                               77.85 m2             = 30 362 Euro

Apartamenti 3C                               71.50 m2             = 27 885 Euro

Apartamenti 3D                               65.95 m2             = 25 721 Euro

Apartamenti 3E                               74.50 m2             = 29 055 Euro

Apartamenti 3F                               73.00 m2             = 28 470 Euro

Apartamenti 4C                               71.15 m2             = 27 749 Euro

 

Cmimi i apartamenteve eshte 390 Euro / m2

Vendndodhja ne Google Maps:

Publikoni në rrjetin tuaj social!

Kontakto Postuesin e Njoftimit

Plotësoni një numër kontakti.
Shkruani këtu mesazhin tuaj
^ Back to Top