OKAZION! Dyqan 108m2 per vetem 84,000 Euro

Lloji i pronës: Dyqan / Zyrë / Biznes

Lloji i ofertës: Shitje

Qarku: Qarku Durrës

Adresa: Rr. Frosina Plaku (Prane 21 Dhjetori)

Sipërfaqja totale: 108 m2

Çmimi: 84 000 EURO

Të dhëna të tjera

Qellimi: Bisnes

Leje ndërtimi: Po

Informacione për publikuesin

Ofruesi: Kontakt Shpk

Celular: 355694328739

E-mail: silvia.deda@kontakt.al

Website: Magnet

Listo të publikimet ky publikues

Përshkrimi i objektit:

Njësia e shërbimit në fjalë është tepër e favorizuar. Sipërfaqja e bollshme dhe vitrina e gjerë e orientuar nga veriu dhe perëndimi, në drejtim te trotuareve, e bëjnë këtë dyqan ideal për biznesin tuaj.

Nxitoni të kontaktoni me ne! Është në favorin tuaj!

- See more at: http://www.orion.magnet.al/k%C3%ABrkim-i-shpejt%C3%AB-kati-1/nj%C3%ABsi-...

Vendndodhja ne Google Maps:

Publikoni në rrjetin tuaj social!

Kontakto Postuesin e Njoftimit

Plotësoni një numër kontakti.
Shkruani këtu mesazhin tuaj
^ Back to Top