OKAZION!!! Dyqan 81m2 vetem 69,000 Euro

Lloji i pronës: Dyqan / Zyrë / Biznes

Lloji i ofertës: Shitje

Qarku: Qarku Tiranë

Adresa: Rr. Frosina Plaku (Prane 21 Dhjetori)

Sipërfaqja totale: 81 m2

Çmimi: 69 000 EURO

Të dhëna të tjera

Qellimi: Bisnes

Informacione për publikuesin

Ofruesi: Kontakt Shpk

Celular: 355694328739

E-mail: silvia.deda@kontakt.al

Website: Magnet

Listo të publikimet ky publikues

Përshkrimi i objektit:

Njësi shërbimi e pozicionuar në pjesën perëndimore të objektit. Vjen si kombinim i hapësirës së ndriçuar natyralisht dhe realizimit me materiale dhe teknika të ndërtimit me cilësi gjermane.

Parkimi vetëm nëntokësor shmang praninë e mjeteve automobilistike në brendësi të kompleksit, duke ju krijuar mundësinë e shfrytëzimit komod të hapësirës rrethuese të ambientit tuaj.

Ndihuni të sigurt në investimin tuaj!

Mundësia është juaja!

- See more at: http://www.eridanus.magnet.al/k%C3%ABrkim-i-shpejt%C3%AB-kati-1/njesi-tr...

Vendndodhja ne Google Maps:

Publikoni në rrjetin tuaj social!

Kontakto Postuesin e Njoftimit

Plotësoni një numër kontakti.
Shkruani këtu mesazhin tuaj
^ Back to Top