Pallat

Lloji i pronës: Apartament

Lloji i ofertës: Shitje

Qarku: Qarku Durrës

Adresa: Shkembi i Kavajes

Sipërfaqja totale: 57 m2

Çmimi: 450 EURO

Sipërfaqet

Sipërfaqja e banueshme: 51 m2

Sipërfaqje të tjera: 6 m2

Të dhëna të tjera

Banjo: 1

Dhoma: 1

Viti: 2013

Gjëndja e Përgjithshme: Shumë e mirë

Qellimi: Banim

Ashensor: Po

Leje ndërtimi: Po

Informacione për publikuesin

Ofruesi: eris

Celular: 00355692084732

E-mail: erisshaho@gmail.com

Listo të publikimet ky publikues

Përshkrimi i objektit:

Shiten apartamente tek shkembi i kavajes,ngjitur me kampin e pionereve.Apartamentet ofrojne pamje panoramike nga deti dhe pishat 50 m larg detit.Apartamentet jane te projektuara dhe realizuara me standarte europiane te cilesise te larte me termoizolim,dritare dopio xham dhe grila.Siperfaqet e apartamenteve  variojne 1+1 55-66 m2 dhe 2+1 77-86 m2.Cmimet e apartamenteve variojne sipas pamjes se apartamentit dhe jane nga 450 deri ne 600 eurom2

Vendndodhja ne Google Maps:

Publikoni në rrjetin tuaj social!

Kontakto Postuesin e Njoftimit

Plotësoni një numër kontakti.
Shkruani këtu mesazhin tuaj
^ Back to Top