Pallat

Lloji i pronës: Apartament

Lloji i ofertës: Shitje

Qarku: Qarku Durrës

Adresa: Shkembi i Kavajes

Sipërfaqja totale: 59 m2

Çmimi: 400 EURO

Sipërfaqet

Sipërfaqja e banueshme: 53 m2

Sipërfaqje të tjera: 6 m2

Të dhëna të tjera

Viti: 2010

Gjëndja e Përgjithshme: Shumë e mirë

Qellimi: Banim

Ashensor: Po

Leje ndërtimi: Po

Informacione për publikuesin

Ofruesi: eris

Celular: 00355692084732

E-mail: erisshaho@gmail.com

Listo të publikimet ky publikues

Përshkrimi i objektit:

Shiten apartamente 1+1 dhe 2+1 tek shkembi i Kavajes tek kompleksi Drilon.Kompleksi ndodhet mbi shinat por shume por shume prane detit 50 m larg bregut te detit.Apartamentet jane me hipoteke.Siperfaqet e apartamenteve variojne 1+1 59 - 71 m2 dhe 2+1 82- 100 m2.Te gjitha apartamentet ofrojne pamje nga deti.Punimet jane shume cilesore me grila dhe vend parkimi brenda kompleksit vetem per banoret.

Vendndodhja ne Google Maps:

Publikoni në rrjetin tuaj social!

Kontakto Postuesin e Njoftimit

Plotësoni një numër kontakti.
Shkruani këtu mesazhin tuaj
^ Back to Top