Sarande, shes truall prane kanalit te Cukes.

Lloji i pronës: Zyra / Klinika

Lloji i ofertës: Shitje

Qarku: Qarku Tiranë

Adresa: prane kanalit te Cukes. Sarande

Sipërfaqja totale: 457 m2

Çmimi: 50 000 EURO

Të dhëna të tjera

Qellimi: Të Ndryshme

Leje ndërtimi: -

Informacione për publikuesin

Ofruesi: Tirana Real Estate

Celular: 0672053361

E-mail: tiranarealestate@gmail.com

Website: www.tiranarealestate-al.com

Listo të publikimet ky publikues

Përshkrimi i objektit:

Sarande, shes truall prane kanalit te Cukes.

Truall me siperfaqe 457 m2 eshte bosh dhe ka nje studim me leje ndertimi deri ne 6 kat. Trualli eshte e pershtatshme per ndertim me funksion te cfardoshem, per biznes dhe privat.

Cmimi 50.000 Euro. 

 

 

Tirana Real Estate

Rr.Sami Frasheri, prane selise LSI

Kontakt: 044809606 / 0672053361

skype: tirana.real.estate

email: tiranarealestate@gmail.com

www.tiranarealestate-al.com

Vendndodhja ne Google Maps:

Publikoni në rrjetin tuaj social!

Kontakto Postuesin e Njoftimit

Plotësoni një numër kontakti.
Shkruani këtu mesazhin tuaj
^ Back to Top