Shes aktivitet Bar-Restorant-Galeri

Lloji i pronës: Dyqan / Zyrë / Biznes

Lloji i ofertës: Shitje

Qarku: Qarku Tiranë

Adresa: Rruga pedonale "Murat Toptani" perballe Kalase se Tiranes

Sipërfaqja totale: 135 m2

Çmimi: 5 500 EURO

Të dhëna të tjera

Mobilimi: E mobiluar

Gjëndja e Përgjithshme: Shumë e mirë

Sistemi i ujit: Furnizim me uje 24 ore (UKT)

Katet: 2

Qellimi: Bisnes Të Ndryshme

Informacione për publikuesin

Ofruesi: Elvin Xhimitiku

Celular: 068 20 65 069

E-mail: elvin.xhimitiku@immokontakt.al

Website: Immokontakt

Listo të publikimet ky publikues

Përshkrimi i objektit:

 

Shes aktivitet Bar-Restorant-Galeri

Kam nje aktivitet te kompletuar ne gjendje pune (mbi 150 mije leke ne dite) Bar-Restorant-Galeri "Sofra" 135 m2, dy kate ne rrugen pedonale Murat Toptani perballe Kalase se Tiranes, per arsye studimi e shes okazion 5500 euro, ku futen 13 komplete tavolinash dhe karrigesh, 6 frigorifere (ngrires, ftohes dhe akulloreje), 2 aspiratore te medhenj, 2 kondicionere, 1 paisje e re fastfudi, 3 banake inoksi dhe 1 druri, 5 sofra druri te gdhendura me mindere te kompletuar punuar me pirografi, televizor 42,etj.. Lokali ka nje hapesire para tij prej 13 tavolinash te paguara deri ne fund te vitit ne bashki.

Vendndodhja ne Google Maps:

Publikoni në rrjetin tuaj social!

Kontakto Postuesin e Njoftimit

Plotësoni një numër kontakti.
Shkruani këtu mesazhin tuaj
^ Back to Top