Shiten Apartamente te reja ne zonen e Shkembit te Kavajes, Durres

Lloji i pronës: Apartament

Lloji i ofertës: Shitje

Qarku: Qarku Durrës

Adresa: Shkembi i kavajes, 100 metra larg bregut te detit

Sipërfaqja totale: 70 m2

Çmimi: 390 EURO

Të dhëna të tjera

Banjo: 1

Dhoma: 2

Mobilimi: E pa-mobiluar

Gjëndja e Përgjithshme: E re

Sistemi i ujit: Sistemi i ujit eshte i ndare nga pjesa tjeter e pallatit, me depozite e pompe te veçante

Kati: 3

Katet: 5

Qellimi: Banim

Leje ndërtimi: Po

Informacione për publikuesin

Ofruesi: Jozef Herczegh

Celular: +355 67 29 39 055

E-mail: jozi_h@hotmail.com

Listo të publikimet ky publikues

Përshkrimi i objektit:

Apartamentet kane keto karakteristika:

 

  • Siperfaqet e tyre jane nga 66m2  deri 78m2.
  • Jane te perfunduar dhe te lyer.
  • Jane te pa mobiluar.
  • Dritaret jane me termoizolim, dopioxham dhe prej materiali plastik.
  • Muret jane me termoizolik,
  • Banjot jane te kompletuara me pajisjet hidrosanitare.
  • Hyrjet kane furnizim te veçante nga pallati me uje te pijshem, me depozite e pompe me vete.
  • Keto hyrje jane shume te pershtatshme per familje qe duan te kene shtepi per verim, pasi pallati ndodhet ne nje zone shume te mire per te bere Plazh. Pallati ndodhet vetem 100 m nga bregu i detit, pa kaluar rrugen kryesore.
  • Pallati eshte ne zonen e rregulluar te plazhit te Shkembit te Kavajes, rruge me asfalt, kanalizimet e ujrave te zeza te perfunduara dhe uji i pijshem i sigurte.

Vendndodhja ne Google Maps:

Publikoni në rrjetin tuaj social!

Kontakto Postuesin e Njoftimit

Plotësoni një numër kontakti.
Shkruani këtu mesazhin tuaj
^ Back to Top