Shiten ullinjë

Lloji i pronës: Tokë / Truall

Lloji i ofertës: Shitje

Qarku: Qarku i Fierit

Adresa: Shtyllas Komuna Levan, Fier

Sipërfaqja totale: 2 500 m2

Çmimi: 7 000 EURO

Të dhëna të tjera

Mobilimi: -

Qellimi: Të Ndryshme

Orientimi: Veri-Lindje

Leje ndërtimi: -

Informacione për publikuesin

Ofruesi: Agustin Miraka

Celular: 0682666140

E-mail: kerkojndihme@yahoo.com

Website: Shitet Tokë me ullinjë

Listo të publikimet ky publikues

Përshkrimi i objektit:

Shiten 27 rrënjë ullinjë në prodhim, të mbjell në vitin 1960. Ndodhen në një sipërfaqe toke prej 2500 m2.dhe janë vetëm për prodhim vaji.Këta ullinjë ndodhen në fshatin Shtyllas, Komuna Levan, Fier.

Të interesuarit të kontaktojnë në adresën:  kerkojndihme@yahoo.com

Cel: 0682666140

Vendndodhja ne Google Maps:

Publikoni në rrjetin tuaj social!

Kontakto Postuesin e Njoftimit

Plotësoni një numër kontakti.
Shkruani këtu mesazhin tuaj
^ Back to Top