Shitet dyqan ne qender te Tiranes, prane Ushtarit te Panjohur

Lloji i pronës: Dyqan / Zyrë / Biznes

Lloji i ofertës: Shitje

Qarku: Qarku Tiranë

Adresa: prane Ushtarit te Panjohur, Tirane

Sipërfaqja totale: 104 m2

Çmimi: 0 EURO

Të dhëna të tjera

Gjëndja e Përgjithshme: Shumë e mirë

Sistemi i ujit: Furnizim 24h + Pompe, Depozite vetjake

Qellimi: Bisnes

Informacione për publikuesin

Ofruesi: Toni

Celular: 0673534714

E-mail: epsilo13@yahoo.com

Listo të publikimet ky publikues

Përshkrimi i objektit:

Shitet dyqan 104 m2 ne qender te Tiranes, prane Ushtarit te Panjohur. Dyqani eshte me dokumenta te rregullta (me hipoteke), eshte i larte, i vendosur ne qoshe te nderteses me 2 anet me vetrate xhami dhe punime cilesore, ka oborr, pervec hyrjeve nga para, ka hyrje edhe nga ana e mbrapme (per furnizimet, etj). Aktualisht ne gjendje pune, aktivitet i sukseshem prej 8 vitesh si restorant me klientele. Jemi te interesuar vetem per oferta te larta nga ofertues serioze. Te interesuarit mund te kontaktojne ne nr. cel. 0673534714 (ose me email).

Vendndodhja ne Google Maps:

Publikoni në rrjetin tuaj social!

Kontakto Postuesin e Njoftimit

Plotësoni një numër kontakti.
Shkruani këtu mesazhin tuaj
^ Back to Top