Shitet magazine dhe truall 35.000 euro(diskutueshem) 600m2

Lloji i pronës: Depo / Magazinë

Lloji i ofertës: Shitje

Qarku: Qarku i Fierit

Adresa: Lushnje

Sipërfaqja totale: 600 m2

Çmimi: 35 000 EURO

Sipërfaqet

Sipërfaqja e banueshme: 160 m2

Sipërfaqje të tjera: 440 m2

Të dhëna të tjera

Mobilimi: E pa-mobiluar

Gjëndja e Përgjithshme: E dobët (ka nevojë për rikonstruksion)

Qellimi: Banim Zyrë Bisnes Të Ndryshme

Orientimi: Veri

Leje ndërtimi: Po

Informacione për publikuesin

Ofruesi: Ermir

Celular: 0000000000

E-mail: ermirk@gmail.com

Listo të publikimet ky publikues

Përshkrimi i objektit:

Shitet magazine dhe truall 35.000 euro(diskutueshem) 600m2 prane spitalit ne Lushnje

Magazina eshte e rrethuar me mure guri dhe ka nje siperfaqe rreth 160m2 me token rreth e rrotull 440m2. Mbrapa magazines eshte nje porte rreth 5-6 metra e gjere ku mund te futen kamjonet. Mund te perdoret per magazinimin e produkteve te ndryshme ose per ndertime. Nje pjese e magazines eshte e betonuar/cimento.

Per me shume interesim na kontaktoni.

Vendndodhja ne Google Maps:

Publikoni në rrjetin tuaj social!

Kontakto Postuesin e Njoftimit

Plotësoni një numër kontakti.
Shkruani këtu mesazhin tuaj
^ Back to Top