Shtepi dhe Truall per Shitje

Lloji i pronës: Tokë / Truall

Lloji i ofertës: Shitje Qera

Qarku: Prishtina

Adresa: Magjistralja Prishtine -Shkup

Sipërfaqja totale: 650 m2

Çmimi: 260 000 EURO

Sipërfaqet

Sipërfaqja e banueshme: 650 m2

Sipërfaqje të tjera: 42 000 m2

Të dhëna të tjera

Banjo: 3

Dhoma: 8

Viti: 2003

Mobilimi: -

Gjëndja e Përgjithshme: E re

Sistemi i ujit: Ujesjelles i Qytetit

Kati: 3

Katet: -

Qellimi: Banim Zyrë Bisnes

Orientimi: Jug Perendim

Leje ndërtimi: Po

Informacione për publikuesin

Ofruesi: Valon

Celular: +37744508453

E-mail: prof.valoni@gmail.com

Listo të publikimet ky publikues

Përshkrimi i objektit:

Shitet apo ipet me qira per afat me te gjate objekti i cili gjindet ne aksin rrugore, Prishtine - Shkup. Shtepia gjindet saktesisht ne udhekryqin Prishtine-Shkup-Lipjan-Janjev, ose me saktesisht  gjindet ne Kilometrin e 13-te nga qendra e Prishtines ne drejtim te Shkupit, trualli ka 43000 M2 (43 ari) si dhe objektin ne po te njejten tok prej 650M2, prona eshte ne pozite dhe lokacion IDEAL per biznese te ndryshme, prona ka te GJITHE dokumentacion e GARANTUAR prane institucioneve perkatese te Rrepublikes se Kosoves.

Vendndodhja ne Google Maps:

Publikoni në rrjetin tuaj social!

Kontakto Postuesin e Njoftimit

Plotësoni një numër kontakti.
Shkruani këtu mesazhin tuaj
^ Back to Top